O společnosti

Společnost SuReS s.r.o. působící od roku 1996 jako investor a developer má rozsáhlé zkušenosti s řízením projektů a prodejem u rezidenčních staveb.

Společnost má sídlo v Praze, jediným společníkem a jednatelem společnosti je Ing. Jaroslav Suchopár.

Přestože společnost má veškerá oprávnění pro stavební činnosti, hlavní těžiště tvoří především organizační a manažerské činnosti.

Jako developer se vždy snažíme nabídnout něco navíc. Je to exkluzivní lokalita, kvalita a optimální dispoziční řešení bytů či výhodná cena. Individuální přístup k našim klientům je samozřejmostí.

Vhodné poskládání všech vyjmenovaných faktorů nám tak umožňuje vytvořit nadstandardní nabídku, která je našimi klienty oceňována. Byty vzniklé v rámci našich developerských projektů jsou tak většinou rozprodány již před kolaudací staveb.

Společnost SuReS s.r.o. vznikla původně jako specializovaná firma pro potřeby řešení developerského projektu "Výstavba obytného domu Lihovarská ul., Praha 9" a stala se dceřinou společností investora stavby.

V rámci tohoto projektu zajišťovala společnost SuReS s.r.o. finanční analýzy, obchodní činnosti, převody nemovitého majetku, klientské financování, založení společenství vlastníků, klientský servis. Po úspěšném dokončení projektu byla společnost odborně a technicky připravena řešit projekty podobného rozsahu v oblasti výstavby bytů.

V následujících letech se podílela na přípravě a realizaci několika větších developerských projektů společně se společností Raskal s.r.o. - finanční analýzy, projednání úvěrů, optimalizace projektu, obchodní činnosti, příprava projektové dokumentace, inženýring.

Jedním z těchto projektů byla výstavba bytového domu v Praze 5, Prokopském údolí. Tento projekt byl následně prodán (SP vč. stavebních pozemků), nyní je znám jako "Prokopský dvůr" společnosti Palace Engel.

Následně byl v Prokopském údolí realizován další projekt menšího rozsahu - "Bytový dům Malá Michnovka", a to se společností SLUG a.s. Tento projekt byl dokončen vč. prodejů všech bytů na podzim roku 2002. Společnost SuReS zde již zabezpečovala všechny odborné činnosti – přípravu a připomínkování projektové dokumentace, optimalizaci projektu, inženýring, zajištění projektového financování stavby, obchodní činnosti, smluvní a právní zabezpečení, klientský servis, organizaci stavby, převody nemovitého majetku, kolaudační řízení apod.

Společnost také dále spolupracovala při zabezpečení prodeje na několika projektech jako jsou bytový dům Palmovka a Václavka s firmou STEP s.r.o. Výhradně realitními činnostmi se společnost SuReS však nikdy příliš nezabývala, spíše se specializovala na odborné a podpůrné činnosti ve spolupráci s různými investory.

Samostatně pak v letech 20042005 realizovala naše společnost developerský projekt Rekonstrukce objektu č.p. 1644 v Čelákovicích u Prahy – jednalo se o kompletní rekonstrukci budovy bývalé ubytovny s nástavbou dvou nových podlaží. Vzniklo tak 72 bytových a 2 nebytové jednotky, 16 garáží a 57 parkovacích míst, společnost RK Kadlec zde zajišťovala realitní činnosti.

Na konci roku 2007 byl kolaudován Bytový dům Rezidence Stírka. Jednalo se o společný developerský projekt se společností RK Kadlec. Společnost SuReS s.r.o. jako manažer projektu zde zajišťovala především dokumentaci ke stavebnímu povolení včetně inženýringu, realizaci stavby s klientským servisem, finanční analýzy a další podpůrné technické činnosti. Vznikl tak rezidenční komplex s 57 bytovými jednotkami, komerčními prostory a 74 parkovacími místy.

Během roku 2009 společnost SuReS s.r.o. realizovala půdní vestavbu a nástavbu v ulici Přístavní, Praha 7. Tento menší projekt společnost zajišťovala kompletně ve své režii, tedy od projektové přípravy přes realizaci stavby včetně financování až po prodej nově vzniklých bytů. Projekt byl natolik atraktivní, že ke kolaudaci v prosinci 2009 i v době realitního útlumu bylo prodáno pět ze šesti vybudovaných bytových jednotek.

Na přelomu let 2012 a 2013 byl zahájen další projekt výstavby šesti půdních bytů v rámci kompletní rekonstrukce bytového domu v ulici Malířská v Praze 7, Bubenči. Tento projekt byl opět kompletně realizován ve vlastní režii. Kolaudace proběhla v prosinci roku 2013, kdy také již bylo prodáno pět ze šesti bytových jednotek.

Zatím posledním projektem zahájeným v dubnu roku 2015 je výstavba šesti bytových jednotek, z toho dvou mezonetových v Praze 2, Lublaňské ulici. V rámci výstavby proběhne opět kompletní rekonstrukce celého domu včetně vybudování nového výtahu. Tak jako v ostatních projektech bude i zde kladen důraz na prvotřídní technické provedení stavby a samozřejmostí bude i vysoký standard provedení jednotlivých bytů. O úspěchu projektu svědčí i fakt, že čtyři bytové jednotky jsou již rezervovány. Kompletní dokončení je plánováno na jaro příštího roku.

 

 

 

 

Aktuální nabídka


Půdní byty Lublaňská 39, Praha 2 – Nové Město

Společnost SuReS s.r.o. pro Vás připravila nové půdní byty v domě Lublaňská 39, Praha 2 - Nové Město v lokalitě "kde to žije" v blízkosti stanice metra I.P.Pavlova a nám. Míru a se snadnou dostupností hned několika parků. 

http://www.sures.cz/lublanska/